آخرین اخبار «ارز های دیجیتال

وقتی که ما از عنوان یک پست وبلاگ، یک روزنامه، یک کتاب، یک تبلیغ PPC یا خبرنامه ها صحبت می کنیم باید بدانیم که این عناوین تاثیرات تعیین کننده ای در کلیک کردن کاربران روی لینک دارد. اینجا اهمیت ارتباط تیم ما با تیم داده خودش را نشان میدهد. هنگامی که فهرست شما فروخته شود، از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد. ۳ نفر توانستند نرخ لغو اشتراک مخاطبان را کاهش دهند و ۳ نفر خدمات تحویل دهی بهتری ارائه داده و درآمد بیشتری دریافت نمودند. پس از پایان کمپین ، میزان فروش ۱۵۰% افزایش یافت و در کنار آن نرخ بازگشت سرمایه ۳۲ درصد شد.

در واقع میزان بازدهی یک سرمایه گذاری خاص را نسبت به هزینه انجام شده اندازه گیری می کند. فعالیت های حوزه دیجیتال مارکتینگ بسیار گسترده است؛ از اصول اولیه بازایابی گرفته تا بررسی میزان فروش و بهینه سازی عملکردها برای رسیدن به بازدهی بهتر از جمله وظایف بازاریابی دیجیتال می باشد.

است. راه حل آن ها استفاده از حساب تبلیغاتی توییتر و مورد هدف قرار دادن کاربران بازاریابی B2B که به مباحث بازاریابی علاقه داشتند، بود. در سال ۲۰۱۶، معیارها، بودجه ها و روندهای گزارش شده از Content Marketing Institute (مرکزی پیشرو در آموزش بازاریابی محتوا در سطح جهانی است که در راستای آموزش شرکت ها برای جذب مشتریان و حفظ آنها عمل می کند ) نشان می دهند که ۵۱ درصد بازاریابان B2B اظهار داشته اند تبلیغات در شبکه های اجتماعی یکی از روش های مؤثر در تبلیغات پرداختی هستند.

اگرچه ارتقاء پرداختی به عنوان یک تاکتیک بازاریابی توسط کسب و کارهای متعددی مورد استفاده قرار گرفته است ولی همه به صورت دقیق نمی دانند که این روش به چه صورت عمل می کند. Wordstream نسخه رایگان ابزار Adwords Performance Grader به شما ارائه می دهد تا ببینید تبلیغات شما چگونه عمل می کنند.

دقت داشته باشید که برخی از مواردی که در ادامه مطرح میکنیم، میتوانند همپوشانی داشته باشند؛ یعنی میتوانند هم روش و تکنیک باشند و هم ابزار به حساب بیایند. ابزار گفتگو و پشتیبانی آنلاین، به شما کمک میکند بهسادگی با مخاطبان سایت خود ارتباط برقرار کنید و رفتار آنان را تحلیل کنید. برای ادامه کار، متخصصان دیجیتال باید به دنبال روش های جدید سرمایه گذاری در شبکه های اجتماعی جهت دستیابی به مخاطبان جدید باشند. انجام طوفان فکری برای ایجاد یک عنوان مناسب، الزامی است.Copyblogger (شرکتی جهت آموزش نحوه انجام بازاریابی محتوا) می گوید به طور متوسط از هر ۱۰ نفر ۸ نفر عنوان و فقط ۲ نفر از ۱۰ نفر دیگر ادامه ی مقاله را می خوانند.

در یک نمونه آگهی با استفاده از شخصیت قهرمان تبهکار جهت ابراز خشم یا انتقام، نرخ CTR به ۶ برابر بیشتر از مقدار میانگین آن رسید. Lyrics کشف کرد که از هر ۱۰ بازاریاب ۴ نفر از این روش استفاده نمودند و نرخ اشتراک بالاتری را تجربه کردند. در هنگام اجرای هر استراتژی بازاریابی دیجیتال، بسیار مهم است که بدانید این تجربه را در دستگاه های تلفن همراه چگونه خواهد بود.

کاربران سایت باید هنگام ارسال دیدگاه از کلمات مناسب استفاده کنند. کلید اصلی این است که سراغ مخاطبان مناسب بروید و با آنها مشارکت داشته باشید. در این پژوهش با استفاده از روش فرا تحلیل کیفی و بهره­گیری از مطالعات و پژوهش ­های صورت گرفته، به تعریف چیستی و تبیین چرایی اخبار جعلی در عصر فناوری ­های ارتباطی دیجیتال پرداخته شده است. اطلاعرسانیها در روابط عمومی آنلاین، به صورت تولید محتوای متنی، تصویری و ویدئویی (از جمله پخش زنده) در شبکههای اجتماعی، سایتهای خبری و … در بازاریابی سنتی، ارتباط فروشنده با مشتریان به صورت یک طرفه است.

بازاریابان دیجیتال از استراتژیهای بازاریابی دیجیتال به نام ایمیل مارکتینگ و اتوماسیون بازاریابی برای ارسال ایمیلهای هدفمند و مرتبط به مخاطبین و مشترکین استفاده میکنند. برای فعالیت بصورت آنلاین شما باید یک قدم جلوتر از دیگر رقبا باشید و به مردم دسترسی یابید. برای تبلیغات از از تکنیک هایی مثل بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی ویروسی، ویدیو مارکتینگ و هرآنچه که بر مبنای فضای آنلاین باشد بهره میبرید. اما اگر بنای هدف را بر اهداف کاربر تنظیم کرده باشید، به عنوان یک دیجیتال مارکتر نباید نگرانی از تغییر الگوریتمهای موتورهای جستجو داشته باشید. در این روش با بهینه سازی داخلی و خارجی سایت که شامل بهینه سازی قالب سایت، سرعت سایت، مسائل تکنیکی و تولید محتوای سئو شده و توزیع آن می شود، سایت خود را برای موتورهای جست و جو بهینه می کنید تا وب سایت شما زودتر از رقبایتان در معرض دید مخاطبانتان قرار بگیرد.