آخرین اخبار «مصاحبه احمدی نژاد

الیزابت روهم سال 1392 در 40 سالگی در فیلم کلاهبرداری آمریکایی نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند. الیزابت امینی در سال 1379 در خصوص ایفای نقش در فیلم “خواب سفید” به تست بازیگری دعوت گردید. هرکس در انتخابات به هر کی دوست دارد می تواند رای بدهد. پس از روزها برنامهریزی در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰، مردم استان تهران همزمان با سایر نقاط کشور در ساعات اولیه در شعب اخذ رای حاضر شدند و با وجودی که بی وقفه رای گیری با شعب ثابت و سیار از ساعت ۷ صبح ادامه داشت، اما مردم برای ثبت ارای خود در شعب صف کشیدند تا جایی که انتخابات تا ساعت ۲ بامداد ادامه یافت. وی ادامه داد: این را به هیچ عنوان قبول ندارم اگر امروز جلساتی برگزار میشود، ملاقاتی صورت میگیرد و شخصیتهای برجسته اصلاحطلب و میانهرو دور هم جمع میشوند همانهای هستند که بانیان وضع موجوداند؛ در صورتی که مگر خود آقای رئیسی، نمایندگان و وزرا خارج از این تعریفی که داریم، هستند؟ 5 امروز میخواهند اعلام کنند که ما ایران را از ساخت بمب اتم باز داشتیم همه دنیا به خوبی میدانند که ساخت بمب اتم به فتوای رهبر معظم انقلاب به عنوان یک امر غلط، ضد انسانی و حرام در دیدگاه دانشمندان ما بوده و هرگز ایران به دنبال ساخت بمب اتم نبوده و نخواهد بود؛ چه توافقی بشود و چه نشود و چه توافقی اجرا شود و چه نشود.

روحانی گفت: در مسئله نقدینگی هم مهمترین مسئله مسئله تورم است باید مراقب باشید تورم ایجاد نشود. مهم این است که ستمستیز باشد و در فکر نزاع با جریانها نباشد و حزبی نشود. این فکر نزاع درست میکند. همچنین رایان کاستلو، مدیر سیاستگذاری شورای ملی ایرانیان امریکا، در مطلبی که در تاریخ 4 نوامبر 2021 در نشنال اینترست منتشر شده، به این موضوع اشاره کرده است که کمک به ایران برای مبارزه با کرونا، روابط ایران و امریکا را از بن بست دیپلماتیک خارج میکند. اینکه از درون حامیان یک دولت طیفهای متنوع بوجود میآید که از دولت متبوع خودشان، بخصوص دولت دهم اعلام برائت میکند آیا به این معنی واگرایی در درون یکمجموعه نیست؟ آیا مواضع جبهه یکتا مورد تایید همه هواداران احمدینژاد است؟ گفتم. آنها مگر نگفتند احمدینژاد منحرف است. احمدینژاد مقابله نکرد، آنها مقابله کردند. وقتی تفاوت احساس شد آن گروهی که تفکر اصولگرایی دارند میخواهند نوعی مقابله با فکر احمدینژاد کنند. همچنین بحث تبادل زندانیان که از سوی راب مالی مذاکرهکننده آمریکا در گفتوگوهای وین مطرح شد و از سوی سخنگوی وزارت خارجه ایران در نشست خبری به عنوان اقدامی انسانی مورد اشاره قرار گرفت، باعث طرح این گمانهزنیها شد که قطر در حال ایفای نقش میانجی میان ایران و آمریکا همزمان با بروز پیشرفت در مذاکرات وین است و قرار است در سفر تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر به واشنگتن در دستور کار قرار گیرد.

مادلین آلبرایت وزیر خارجه آمریکا در نوروز ۱۳۷۹ نیز با پذیرش اشتباه آمریکا در سرنگونی دولت دموکراتیک دکتر مصدق و حمایت از رژیم سرکوب گر شاه، گفت که وقت آن رسیده است که ایران و آمریکا فصل جدیدی را در روابط خود شروع کنند. اگر لحظه به اسامی بزرگانی در تاریخ هنر ایران زمین چون انوشیروان روحانی، شهرداد روحانی، اردشیر روحانی، شهریار روحانی، رضا روحانی ( پدر بزرگ و نوه)، آریا روحانی،… جو بایدن فارغ التحصیل دانشگاه دلاویر در دو رشته علوم سیاسی و تاریخ و دارای دکترای وکالت از دانشگاه سیراکیوز است. اما فکر احمدینژاد با فکر خیلی از اصولگرایان متفاوت است. چرا فکر نمیکنید که دولت احمدینژاد روند و رویکردی را در پیش گرفت که از دل آن نوعی واگرایی، حذف و ازهمگسستگی نیروها پیش آمد؟ بلینکن که اصالتی یهودی دارد در مدرسه دالتون درس خوانده است و پس از آن به پاریس رفته و بخشی از سالهای تحصیل خود را در آنجا گذرانده است. شما میگویید عدهای از اصولگرایان وارد دولت احمدینژاد شدند؛ وقتی فکرشان با احمدینژاد متفاوت باشد، آن گروه تقابل میکنند. به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از الجزیره، رئیس پارلمان ونزوئلا اعلام کرد مذاکرات بین دولت و مخالفان با هدف حل بحران سیاسی طولانی مدت در این کشور «به توافقاتی جزئی» منجر شده است.

من میگویم این یک قاعده است. یدالله جوانی کارشناس مسائل سیاسی و معاونسیاسی (نمایندگی ولیفقیه) سپاه در یادداشتی نوشت: رفتارهای رئیسجمهور سابق در ماههای اخیر نشان میدهد، او تصمیم گرفته است با پیادهسازی چندین سناریو، آمدنش به عرصه انتخابات ۱۴۰۰ را به یک مطالبه مردمی تبدیل کند. او نیز همانند بسیاری از رهبران قدرتمند دنیا، این موفقیت را یک شبه به دست نیاورده و در زندگی متحمل سختی ها و رنج های فراوانی شده است. این بدان معنی است که به جای پاپ، ملکه الیزابت، رئیس کلیسای انگلستان بود. عصر ایران: جدا از مسائل سیاسی، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه به واسطه شایعاتی که درباره ثروت چشمگیر و علاقه وی به محصولات لوکس و بسیار گران قیمت مطرح است، چهره ای شناخته شده محسوب می شود. چنین دولتی خواهان وفاداری اعضا و ساکنان سرزمینش است، دارای حاکمیت مستقیم است و بی واسطه و از طریق دستگاه بروکراسی با تمامی ابعاد زندگی اتباع خود ارتباط مییابد؛ منابع اقتصادی برای انجام کارویژههای دولت نیز برخلاف دولتهای پیشامدرن که از طریق خراج و معمولاً با استفاده از زور به دست میآمد به صورت مستقیم از شهروندان در قالب مالیات اخذ میشود.