آشنایی با انواع سیستم مدیریت محتوا (CMS) ⋆ سئو روز آکادمی

نرم افزار WordPress یک CMS محبوب، پرکاربرد و رایگان بوده که به کاربران این امکان را می دهد تا سایت خود را به راحتی و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی ایجاد کنند. همانند افزونه های وردپرس ، در بخش توسعه و برنامه نویسی قالب وردپرس نیز می توان بهترین منبع برای یادگیری آن را WordPress Theme Developer Handbook معرفی کرد. برای سادگی کار در ادامه لینک کوتاه همین صفحه نیز در چندین سرویس کوتاه کننده لینک تهیه شده است تا به سادگی امکان اشتراک گذاری در هر شبکه اجتماعی نیز برای شما فراهم شود.

ببینید دوستان، با دوره 40 جلسه آموزش کار با وردپرس که در این صفحه معرفی شده یا دوره قدم به قدم می توانید از 0 تا 100 وردپرس را یاد بگیرید. علاوه بر این، ذخیره و انتشار پست ها، ایجاد برچسب و دسته، کار با برگه ها و مدیریت پوسته ها از دیگر مباحث این دوره آموزشی است.

در بخش مستندات میتوانید از راهنمایی برای نصب وردپرس تا چگونهگی ایجاد پوستهها و افزونههای دلخواه مطالعه کنید. لطفا لینک این صفحه را در شبکه های اجتماعی برای دوستان خود ارسال کنید تا دوستانتان نیز بتوانند از این اموش ووردپرس رایگان برای شروع کسب و کار اینترنتی خود استفاده کنند. سایت شما مخصوصا در زبان فارسی باید از فونت های استاندارد وب پشتیبانی کند تا بهترین نمایش را برای بخش ظاهری سایت خود داشته باشید. اما روش های بسیار ساده تری هم برای استفاده از فونت فارسی در سایت وجود دارد.

برای دانلود آخرین نسخه PHP از اینجا اقدام کنید. ورژن دوم Attributes در PHP 8 معرفی میشود که PHP را بیشتر از قبل، همرده زبانهای دیگر مینماید. همچنین با یادگیری نحوه ی تغییر تنظیمات WordPress، با اصول درون ریزی و برون ریزی افزونه ها آشنا شده و روش کار با Advanced Gutenberg ،NextGEN ،Envira Photo Gallery و برخی دیگر از مهمترین افزونه های WordPress را خواهید آموخت. از همین صفحه برای شروع کار اقدام کنید و خیلی سریع به بهترین سطح در طراحی سایت خواهید رسید.

در این دوره، شما پس از فراگیری نحوه نصب WordPress بر روی XAMPP، روش های ایجاد و مدیریت انواع محتوا، نحوه ی کار با بلوک های پاراگراف، متنی، تصویر، رویه، فایل، صدا و ویدیو، برش صفحه، بازکاربرد پذیر و کلاسیک را خواهید آموخت. ارائه اطلاعات شرکت و جزئیات خدمات مورد ارائه ، ارائه اخبار شرکت ، استفاده از زبان های فارسی و انگلیسی و سایر زبان ها ، نمونه کار ها ، دستاورد ها و اهداف شرکت ، به روز رسانی کاتالوگ، ایجاد سایت هایی با خدماتی که همیشه در دسترس هستند و همچنین سیستم های پشتیبانی و نگهداری. Beaver Themer همچنین به شما امکان می دهد در سلسله مراتب الگو برای صفحات دیگر طرح بندی ایجاد کنید، برای مثال صفحه 404 ، قطعات الگو، صفحه نتایج جستجو و موارد دیگر که مد نظر دارید.

کسبوکارهایی که میخواهند در فضای اینترنت بیشتر دیده شوند، به وب سایتهای داینامیک نیاز خواهند داشت؛ سایتهایی که محتوای آنها به صورت مداوم به روز میشود و بستر مناسبی برای انجام عملیات سئو و دیجیتال مارکتینگ محسوب میشوند. سیستم مدیریت محتوای مجنتو با استفاده از فریمورکهای mysql و zend راهاندازی شده است و در قسمت پشتیبانی همواره به روز رسانیهای قوی وجود داشته است و به همین دلیل کاربران زیادی از آن استفاده میکنند.

بسیاری از استارت آپها از پایتون و جاوا اسکریپت به عنوان چارچوبهای بکاند (پسین) خود استفاده میکنند. شاید شما با نصب یک قالب وردپرس حرفه ای در سایت خود ظاهر جذابی به سایت خود دهید. وردپرس یک نرم افزار رایگان است و هزینه های راه اندازی سایت با وردپرس به خرید هاست و دامنه خلاصه می شود. در این قسمت میخواهیم شما را با انواع سیستم های مدیریت محتوا و نرم افزار cms برای کامپیوتر آشنا کنیم. این وبسایتها نقش دامنههایی عادی را برای شرکتها ایفا میکنند با این تفاوت که مزایای یک نرم افزار سیستم مدیریت محتوا (CMS) را هم در اختیار دارند.