آموزش دیجیتال مارکتینگ برای وارد شدن به دنیای دیجیتال مارکترها

یکی از دلایل مهم اهمیت بازاریابی دیجیتال این است که نسبت به سایر روش های بازاریابی نسبتاً ارزان تر است. مطالب مندرج در این وب سایت از اخبار گرفته تا مقالات، اطلاعاتی است که میتوانید همه آن را در Bitcoin. همه این اخبار باید به طور کامل پوشش داده شود تا اخبار معتبر به دنیا ارائه گردد. این یکی از اولین وب سایتهای خبری است که به طور انحصاری به انتشار اخبار BTC میپردازد. مطالعه و مقایسه­ ی دیدگاه­ های مطرح شده در این حوزه، شناسایی وجوه افتراق و اشتراک آن­ها و همین طور نوع نگاهِ آن­ها به مقوله اخبار جعلی در کنار تطبیق، ترکیب و تفسیرنتایج، می تواند ما را به سوی اتخاذ یک رویکرد واقع بینانه برای مواجهه با اخبار جعلی و درک چیستی و چرایی بروزِ رو به گسترشِ آن در عصر ارتباطات نوین جهانی رهنمون شود.

آلیسون یک مدرسه یادگیری آنلاین با بیش از ۶ میلیون کاربر است که در آن دورههایی مبتنی بر استانداردهای جهانی و کاملاً رایگان برگزار میشود. رسانههای صوتی و تصویری ایران عملا جایگاهی در تبلیغات جهانی ندارند و خبر موثقی هم در مورد توزیع روزنامههای ایران در سایر کشورها در دست نیست.

در News BTC، میتوانید طیف وسیعی از مطالب آموزشی، فهرست ICO و تقویم رویدادها را نیز به دست آورید. در واقع گوگل وب سایت هایی که به کمک تبلیغات گوگل توانسته اند به جایگاه های بالای نتایج جست و جو دست یابند را با علامت فوق از سایر نتایج مجزا می کند. بدین معنی که فرصت های بسیار بیشتری برای برندها جهت دسترسی به مشتریان وجود دارد که شامل ایمیل، ویدیو، شبکه های اجتماعی و موتورهای جستجو می شود. سایتهای رمزنگاری زیادی در بازار وجود دارند که میتوانند اخبار به روز را در اختیار شما قرار دهند. به هر حال این کتاب برای افرادی که دوست دارند با صرف هزینه کمتری همه نکات کلیدی برای سرمایهگذاری روی رمز ارزها را یاد بگیرند، مناسب است.

حقیقتی که درباره آن وجو دارد این است که هر ارز رمز نگاری شده، ارز دیجیتال است، اما هر ارز دیجیتالی، ارزهای رمزنگاری شده نیست. نکته مهم و قابلتوجه در رابطه با گوگل آنالیتیکس این است که این ابزار دریایی از دادهها و اطلاعات مختلف را در قالب گزارشهایی متنوع در اختیار کاربران قرار میدهد، اما به هیچ وجه تحلیلی بر روی این اطلاعات انجام نداده و وظیفهی تحلیل اطلاعات گوگل آنالیتیکس برعهده خود کاربر است. نه تنها در مورد ارزهای دیجیتال بلکه بر ارائه تمام اطلاعات لازم در مورد صنعت بلاک چین اطلاعات مفیدی را در اختیار کاربران میگذارد.

جدا از اخبار میتوانید مقالات آموزشی ارزشمندی را در این سایت خبری بیابید که باعث میشود اطلاعات مفیدی را در مورد این صنعت کسب کنید. پس قبل از این که در گوگل عبارت «اتریوم قیمت» را سرچ کنید و بدون هیچ دانش قبلی اقدام به خرید رمز ارزها نمایید، حتماً مدت زمان کافی را برای یادگیری در نظر بگیرید.

تمامی اعضای مجموعه راه دی ام قبل از سال 96 در مجموعههای مختلف به صورت جداگانه در حوزه وب و دیجیتال مارکتینگ مشغول به فعالیت بودند و هسته مرکزی با توجه به خلا موجود در این فضا حس کردند که میتوانند با تشکیل یک مجموعه خلاق . این مجله در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد. زیرا در محیط این فضای مجازی، ویدئوهایی با حداقل مدت زمان یک دقیقه و در قالب افقی(landscape) آپلود میشوند.