آموزش PHP بهصورت رایگان و جامع از صفر تا صد به همراه تمرین – کدپز

پس از اینکه به کدنویسی HTML CSS مسلط شدید و مباحث مورد نیاز از PHP را هم یادگرفتید حالا وقتش رسیده که وارد مبحث کدنویسی وردپرس شوید البته خیالتان راحت چون باتوجه به اینکه مراحل قبلی را خوب طی کردید و سلسله مراتب را رعایت کردید آموزش وردپرس با کدنویسی برای شما بسیار ساده خواهد بود. ویژگی هایی چون یادگیری و کدنویسی آسان، امنیت بالا، امکانات و ویژگی های بروز، سرعت نسبتا مناسب، هماهنگی فریمورک Vue.js برای ساخت اپلیکیشن های تک صفحه ای نوین، مستندات بسیار غنی و عالی ، جامعه آماری بالا و آموزش های زیاد قطعا مهم ترین دلایلی هستند که شما را وادار می کنند لاراول را برای توسعه پروژه انتخاب کنید.

لذا اگر از وردپرس استفاده میکنید دیگر نیاز نیست نگران طرح و ظاهر وبسایت، اضافه کردن امکانات و قابلیت های مختلف به وبسابت و یا راه کار هایی برای فروش بهتر محصولات خود باشید چون وردپرس همه اینها را برای شما تدارک دیده و تنها نکته ای که اهمیت دارد باز هم تاکید میکنم که نحوه یادگیری شماست. وردپرس تمامی امکانات و تجهیزات لازم را (چه در بحث کنترل طرح و المان های وبسایت، چه در بحث بازاریابی و فروش محصولات و چه در بحث اضافه کردن امکانات مختلف به وبسایت) برای مدیریت هرچه بهتر وبسایت مان مهیا کرده.

زبان پیاچپی یکی از بهترین زبانهای برنامهنویسی است که برای توسعه وبسایتها وجود دارد چراکه امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار میدهد. در خصوص آموزش زبان برنامهنویسی PHP باید بدانید که شما تنها با تماشای محتوای این دوره نمیتوانید به یک متخصص در این حوزه تبدیل شوید. امروزه طراحی سایت با وردپرس آنقدر ساده و راحت شده که تنها با درگ دراپ میتوانید سایت مورد نظرتان را ایجاد کنید یعنی هر المانی که نیاز دارید در سایت داشته باشید را با کشیدن و رها کردن به وبسایت خود اضافه کنید. به طور خاص ، Backdrop تنها ابتدایی ترین ویژگی های مدیریت محتوای وب را ارائه می دهد ، اما می تواند با کمک ماژول های مختلف توسعه یابد.

اما نکته ی کلیدی در برنامه نویسی این است که در این مسیر صبر داشته باشید و ناامید نشوید، چرا که باید تمام تمرکز خود را صرف پیدا کردن راه حل بهینه کنید و بدانید که بالاخره به جواب مسئله ی خود دست پیدا خواهید کرد. یادگیری کدنویسی وردپرس هم میتواند بسیار ساده و لذت بخش باشد هم بسیار سخت و طاقت فرسا و این تماما به نحوه یادگیری شما بستگی دارد، درواقع اگر شما نقشه راه مناسبی برای یادگیری داشته باشید و درست و اصولی آموزش ببینید، میتوانید در کمترین زمان ممکن براحتی کدنویسی وردپرس را یادبگیرید، برای یادگیری آن شما نیاز به کسب مهارت هایی مثل کدنویسی html css ، برنامه نویسی php و…

غالبا، برنامه نویسان برای ایجاد ساختار اولیه سایت از زبان برنامه نویسی HTML استفاده و محتوای هر بخش را مینویسند. ساخت یک وب سایت حرفه ای و کامل شامل استفاده از زبان های و کد های مختلف برنامه نویسی مثل php، ASP، HTML، CSS و… ۱ – آشنایی با سینتکس PHP : شما در گام اول باید نحوه نوشتن کد PHP را یادبگیرید اینکه تگ PHP چیست و ما طبق چه ساختار و نگارشی میتوانید کد php بنویسیم. پس برای چه کسانی مناسب است؟

در مرحله دوم و پس از یادگیری کامل html و css نیاز به آشنایی با زبان برنامه نویسی php دارید. همچنین پشتیبانی این افزونه از زبان فارسی و بسیاری از زبانهای دنیا باعث شده است که این افزونه در زمرهی افزونههای پرکاربرد قرار گیرد. اگر راه آموزش وردپرس فارسی را درست طی کنید وردپرس برای شما بهترین خواهد بود در غیر این صورت نمیتوانید به هدفی که از یادگیری و آموزش وردپرس دارید برسید. ۲ – متغیر ها در PHP : متغیر ها جزء پر استفاده ترین مباحث php هستند و در کدنویسی وردپرس هم همواره استفاده میشوند شما باید متغیر ها را بشناسید، نحوه تعریف متغیر را یادبگیرید تا بتوانید در آموزش وردپرس فارسی و برنامه نویسی وردپرس از آن استفاده کنید.

بلکه هر نوع وبسایتی که محصول یا خدماتی برای فروش داشته باشد جزء وبسایت های فروشگاهی محسوب میشود. هدف از این چالشهایی که برای شما قرار داده میشود این است که مهارتهای برنامهنویسی خود را تا حد زیادی بهبود ببخشید و یا اینکه بهصورت کامل و از ابتدا این مهارت را کاملاً اصولی و کاربردی یاد بگیرید.