احمدی نژاد در کلاب هاوس چه گفت؟

یزدانیخرم در کنار محمد دادگان تبدیل به دو مدیری شدند که در دوران خاتمی نشان لیاقت گرفتند و در زمان احمدینژاد از صحنه ورزش ایران کنار رفتند. از وزرای آقای خاتمی خواستم سفیر شوند. عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: این تخریب از رئیس مجلس شروع شده و به کلیت مجلس و تک تک نمایندگان نیز ختم میشود که عمده افرادی که در این حوزه فعال هستند در خارج از کشور و بخشی هم در داخل کشور هستند. او همچنین در سن پنج سالگی فعالیتش را آغاز کرد و به همراه خواهرانش در تبلیغات و سپس ویدیوی تک آهنگ کارلوتا به نام The Queen بازی کرد. او شبیه هیچکدام از سیاستمداران ایرانی قبل و بعد از انقلاب نیست. مرحوم یزدانیخرم از جهات زیادی یکی از مدیران مهم ورزشی در سالهای بعد از انقلاب به حساب میآید. به گزارش ایسنا، روزنامه اعتماد نوشت: «محمدرضا یزدانیخرم بامداد یکشنبه به دلیل سکته قبلی در ۷۵سالگی درگذشت. عبدالرضا داوری گفت: محمود احمدی نژاد به دلیل فاصلهای که از کانون قدرت گرفته، از مرداد سال آینده دیگر در مجمع تشخیص مصلحت حضور نخواهد داشت.

پس از رسوایی “هانتر بایدن” در پی مداخله خانواده پدرش، او به یک مرکز توانبخشی در مریلند فرستاده شد، اما هرگز در مرکز توانبخشی حضور پیدا نکرد. عبدالرضا داوری در گفتوگو با خبرنگار ایلنا، درباره ادعای رئیس دولت نهم و دهم مبنی بر اینکه روسیه و آمریکا بر سر ایران و اوکراین معامله کردهاند، گفت: مدتهاست دسترسیآقای احمدی نژاد به اطلاعات و اخبار محدود شده و به دلیل فاصلهای که از کانون قدرت دارند، او از مرداد ۱۴۰۱ دیگر در مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور نخواهد داشت. تیم رسانهای احمدی نژاد با هدف تبلیغات انتخاباتی برای این کاندیدای ریاست جمهوری مصاحبهای از پیش ضبط شده را به عنوان گفتوگو با احمدینژاد از کلاب هاوس پخش کردند. برخی از این افراد احمدینژاد را فردی مسلط خواندند و معتقد بودند گفتوگو کاملا منسجم بود که درک عمیقی به مخاطب در خصوص مطالب ارایهشده، منتقل میکرد؛ برخی دیگر نیز صحبتهای محمود احمدینژاد را برای مردم عادی قانعکننده میدانستند اما برای یک اقتصاددان خیر. از سوی دیگر دولت مدرن برای به کارگیری خشونت مشروع در مرزهای خود و همچنین مقابله احتمالی با سایر دولتها نیازمند ارتش منظم است. در بیانیه مذکور آمده است: به همین دلیل به درستی و با افتخار به ایشان لقب قهرمان مقابله با تروریسم و سردار صلح داده شده است.

ایران را داشته باشند، ولی داشتن اسلحه باید با اجازه مقامات رسمی باشد. محسن پیرهادی نماینده مجلس:دیگر کاندیداها اجازه شکاف در جریان انقلاب را ندهند و در حمایت از آقای رئیسی ثبت نام نکنند یا بصورت رسمی برای کمک به ایشان در مناظره وارد صحنه انتخابات شوند. به ­طور کلی توافقات قراردادی به شرکت اجازه می­ دهد تا از داراییها، شایستگیها، قابلیت­ها و امکاناتی استفاده کند که به­ طور مستقیم در دسترس خودش نیست و تنها در مقابل به اشتراک گذاشتن دارایی و امکانات خودش، قادر است از آن استفاده کند. رییس جمهوری گفت: در دولت یازدهم تلاش شد تا تورم مهار شود برغم این که دولت گذشته برای جبران شکاف مسیری را انتخاب کرد که خطرناک بود و آن استفاده از پول بانک مرکزی برای ساخت مسکن بود که ریسک بسیار بزرگی به حساب می آید و به تعبیر من پول بانک مرکزی صرفا باید در شرایط اضطرار و آن هم در حد محدود که از خطر نجات پیدا کنیم، مورد استفاده قرار گیرد. پایان نامه دکترای وی در مورد تاریخ مشروطه ایران بود. احمدینژاد میگوید همزمان که بانک مرکزی ما را تحریم کردند، قائم مقام بانک مرکزی ما را گرفتند ۵۶ روز انفرادی بود و بعد گفتند ببخشید اشتباه شد و بعد مدیرکلش را گرفتند!

وی افزود: کشورهای دیگر و کشورهای منطقه هم به این قضیه جواب مثبت دادند و عراق، سوریه و پاکستان و تعدادی کشورهای اروپایی هم راهپیمایی انجام شد. او افزود: من تنها دولتی بودم که از کسانی که به من رای ندادند در دولت ما آمدند. قاضی مریک گارلند (Judge Merrick Garland) در حال حاضر در دادگاه استیناف ایالات متحده آمریکا برای منطقه کلمبیا خدمت میکند، جایی که او به مدت هفت سال قاضی ارشد بوده است. مرحله بعد که در روزهای آینده خواهد بود متن این توافق و همچنین متنی که برای شورای امنیت سازمان ملل تهیه شده، باید در شورای امنیت سازمان ملل به تصویب برسد. حوادث 11 سپتامبر هرچند غیرقابل تصور بود اما در چارچوب یک فرایند ساختاری قوام نیافت و از حمایت برخوردار نشد و اثرات آن نه تنها به هژمونی آمریکا صدمه نزد بلکه تداوم وگسترش آن را نیز تسهیل کرد. دولت بهار نوشت: محمود احمدی نژاد در مصاحبه با شبکه تلویزیونی سی ان ان ترکیه، ساختن یک جامعه بهتر را مستلزم مشارکت همگانی دانست و به سوالی درباره کاندیداتوری انتخابات آینده ریاست جمهوری پاسخ داد.