انواع وام مسکن و شرایط دریافت تسهیلات در سال 1400

برای مراکز استانها و شهرهای با جمعیت بیش از ۲۰۰ هزار نفر نیز وامهای ۶۰، ۸۰ و ۱۰۰ میلیون تومان و برای سایر شهرها نیز تسهیلات ۵۰، ۷۰ و ۹۰ میلیون تومان به سازندهها ارائه میشود. بانک پاسارگاد از آغاز همهگیری تاکنون نسبت به اهدا ۷۰ دستگاه ترمومتر،350هزار ماسک N95 و 10هزار واحد لباس ایمنی مخصوص ویروس کووید19 به دانشگاههای علوم پزشکی اقدام کرده است. جهت استفاده از کلیه سرویس های سامانه همراه بانک به یکی از شعب بانک ملی ایران مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم فعال سازی همراه بانک اقدام نمایید. ۵. اگر در هنگام پرداخت هزینه ثبتنام، پس از کسر هزینه از حساب داوطلبان، «توکن پرداخت» نمایش داده نشد، لازم است داوطلبان گرامی ابتدا با مراجعه به بخش «بازیابی کدرهکیری/توکن» اقدام به بازیابی «توکن پرداخت» خود نموده و در صورتی که سامانه اطلاعات پرداخت را در این بخش ارائه نداد، منتظر بازگشت هزینه پرداخت شده از بانک به حساب خود باشند و پس از آن اقدام به پرداخت مجدد نمایند. سوالات و ابهامات خود را مانند جدول نمونه ذیل ارسال نمایند تا پس از بررسی ، ظرف ۷۲ ساعت کاری از سوی کارشناسان مربوطه پاسخ لازم ارائه گردد.

۱. داوطلبان محترم، قبل از هر گونه تماس با مرکز آزمون، دفترچه آزمون و بخش سوالات متداول سایت را مطالعه نمایند. تبصره ۱: جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف می باشند و سایر مشمولین سهمیه ۲۵ درصد و ۵ درصد در صورت ثبت نام در آزمون، ضمن رعایت تبصره ۲ همین ماده، مکلف به رعایت حداکثر سن های اعلام شده در این دفترچه میباشند، در غیراین صورت از سایر فرایند استخدام حذف خواهند شد. افرادی که قبل از این، از تسهیلات بانک مسکن یا سایر بانکها برای خرید، احداث واحد مسکونی، انتقال سهم­الشرکه یا تعمیر واحد مسکونی استفاده کردهاند مشمول این نمونه از وام مسکن جوانان نخواهند شد. مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی در ارتباط با نتایج نهایی ششمین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی گفت : ابتدا باید دستگاههای اجرایی نتایج مصاحبه شفاهی شرکتکنندگان در آزمون را به ما اعلام کنند و بعد ما میانگین امتیاز افراد را بر اساس نتایج آزمون کتبی آنها محاسبه کنیم و پس از این مرحله، نتایج نهایی بایستی به تایید سازمان اداری و استخدامی کشور برسد و قبل از تایید این سازمان اجازه انتشار نتایج نهایی را نداریم.

اما شما باید پیش از دریافت وام با مقدمات و شرایط آن آشنا باشید و آنها را فراهم کنید. ویژگی این طرح این است که وقتی یک زوج اقدام به دریافت وام میکنند کار اداری آنها زودتر انجام میشود و کمتر دچار دردسر میشوند و در نهایت مبلغ دو برابری از حالت انفرادی دریافت میکنند. این دو ضامن باید تمامی شرایط خواسته شده بانک را داشته و به قول بانکیها واجدشرایط باشند. • جهت افزایش ضریب امنیت و کارایی سامانه، بصورت دوره ای از طریق گزینه بازگشت به تنظیمات اولیه، تنظیمات برنامه را به حالت اولیه بازگردانید .توجه داشته باشید این عمل موجب از بین رفتن پیامهای دریافت شده موجود در صندوق پیامها و نیز اطلاعات ثبت نام حسابها و سرویس های یکطرفه می گردد، به همین علت می باید پس از انجام این عمل، حسابها و سرویس های یک طرفه خود را بروز رسانی نمایید. در پایان این مقام مسول ذکر کرد که به احتمال زیاد این استخدام بصورت جذب استانی باشد و برای هر استان سهمیه ای مشخص مدنظر قرار بگیرد تا اینکه شهرستان به شهرستان سهمیه مشخص شود. فلاح عنوان کرد: در هر تغییری احتمال مقاومت وجود دارد. بانک ملی ایران با عنوان طرح ویژه مسکن بانک ملی ایران به ارائه تسهیلات پرداخته است.

حداقل مبلغ سپرده گذاری 5 میلیون و سقف تسهیلات دریافتی در این طرح 200 میلیون تومان است. هرگاه مانده مشتری در طول دوره به کمتر از حداقل مانده اعلام شده برسد، تخصیص اوراق تا زمان افزایش موجودی متوقف خواهد شد. متقاضیانی که دارای چند حساب با شماره مشتریهای متفاوت در بانک ملی هستند، در هر زمان میتوانند فقط حسابهای مربوط به یک شماره مشتری را برای یک شماره سیم کارت فعال نمایند. در این صفحه می بایست شماره ملی خود شخص و شماره تلفن همراه را وارد نموده و بر روی گزینه شروع ثبت نام کلیک نمایند. سپس رمز امنیتی داده شده را در جای خالی روبروی آن وارد کنید. شماره را از روی کارتتان ببینید و وارد کنید. نکته مهم نهایی اینکه از لحظه تقاضا برای دریافت اوراق حق تقدم وام مسکن، ۲ سال فرصت دارید که با آن اوراق اقدام به دریافت وام کنید. به این منظور میتوانید لیست کامل شماره تلفن بانک همه بانکها را در «صفحه تلفن بانک» مشاهده کنید. بازپرداخت این وام بانک مسکن در طرح خرید زمان در طول 12 سال است که سادهترین روش بازپرداخت آن در 12 سال بدون احتساب مبلغ بیمه ماهیانه 165 هزار تومان خواهد بود. وام گیرنده موظف است در مدت زمان ومشخص شده مبلغ وام خود را پرداخت نماید.