بهترین برنامه های آموزش برنامه نویسی برای اندروید و IOS + لینک دانلود

اگر هنوز به دنبال دلیل برای انتخاب وردپرس هستید، کافی است بدانید که بسیاری از وبلاگهای معروف، رسانههای خبری، سایتهای موسیقی، شرکتهایی که جزو ۵۰۰ رتبه برتر ازنظر Fortune و وبسایتهای افراد مشهورند، از وردپرس استفاده میکنند. در بحث مقایسه زبان های PHP و جاوا اسکریپت باید بدانید که از زبان جاوا اسکریپت غالبا برای بخش front-end استفاده میشود، در حالی که PHP یک زبان سمت سرور بوده و برای بخش back-end کاربرد دارد. در این بخش از مقاله به برخی از آنها میپردازیم.

با فراگیری php میتوانید اسکریپتهایی برای دریافت اطلاعات از کاربران بنویسید و بعد از پردازش این اطلاعات، آنها را به کاربر برگردانید. همچنین این سیستم دارای قالبهای متنوعی است میتوانید از آنها استفاده کنید. اگر شما بتوانید از نرمافزار مایکروسافت Word استفاده کنید، پس میتوانید وبسایت خود را از طریق وردپرس مدیریت کنید.

از آن سال تا کنون وردپرس با افزایش ویژگی هایی که شخصی سازی را برای کاربران فراهم می کنند توانسته یکی از غول های صنعت خودش بشود و رقبایش را به کل کنار بزند. مت مولنوگ خالق وردپرس یعنی بزرگ ترین سیستم مدیریت محتوای جهان است که در سال ۲۰۰۳ سیستم وردپرس را به دنیا معرفی کرد. در سال ۲۰۰۴ نسخه توسعه یافته تری از وردپرس منتشر شد که در آن کاربران می توانستند پلاگین های خودشان را بنویسند و همین ویژگی که تا آن روز توسط هیچ سیستم دیگری ارائه نشده بود نقطه عطفی برای وردپرس بود تا کاربران بسیاری را به سمت سیستم خودش بکشاند.

در سالهای اخیر، وردپرس تبدیل به محبوبترین ابزار برای طراحی و ساخت وب سایت در جهان شده است و این امر باعث شده تا متخصصین و کارآفرینان حوزههای مختلف به دنبال یادگیری کار با وردپرس باشند تا بتوانند حرفهی خود را به سطح دیگری از بازار ارائه دهند. بهینهسازی وبسایت برای موتورهای جستجو یا به عبارتی سئو (SEO)، از سطح تکنیکال در سایت شروع میشود. انتخاب صحیح هر یک از سیستمهای مدیریت محتوا، در بهینه سازی سایت نقش بسزایی دارد؛ به همین منظور میتوانید با دریافت خدمات مشاوره سئو و بهینهسازی سایت از کارمنتو، در انتخاب CMS مناسب، تردید نداشته باشید.

از دیگر مواردی که در هنگام طراحی ریسپانسیو نیاز به تغییر دارد، فونت متون استفاده شده در سایت است، به گونه ای که در نسخه موبایلی سایز فونت، متناسب با سایز صفحه نمایش کوچک خواهد شد. همچنین تقریبا تمامی قالب ها از طراحی ریسپانسیو استفاده می کنند تا هنگام نمایش در موبایل و تبلت متناسب با اندازه صفحه نمایش تغییر کنند. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است، یعنی ابزاری است که با آن میتوانید یک وب سایت یا بلاگ بسازید و خدمات یا محصولاتتان را در اینترنت به اشتراک بگذارید.

البته دقت کنید که بهتر است که از دوره جدید استفاده کنید چون آموزش قبلی قدیمی شده است و اگر میخواهید به صورت اصولی وردپرس را یاد بگیرید از دوره جدید آموزش وردپرس وبکیما استفاده کنید. ھمچنین ارگومانی بصورت اختیاری را برای تعیین دقت محاسبه دریافت میکند.مثال زیر عدد را تا دو رقم اعشار گرد میکند. حضور دو نفر به عنوان شریک الزامی است.

میتاپها و دورهمیهای وردپرسی در سراسر دنیا و در کشورهای مختلف به صورت آزاد در حال برگزاری است، ما نیز بعد از برگزاری اولین همایش وردپرس در ایران، در صدد تشکیل جامعه کاربری وردپرسی فارسی زبان و ایجاد گروهی به صورت باز و خودگردان تحت این عنوان برآمدیم. بعضی از شرکتها از وب سایت خود به عنوان یک رزومه یا بروشور آنلاین استفاده میکنند. اگر به فکر ساخت وب سایت خودتان هستید در دسترس ترین و کم هزینه ترین روش قطعا WordPressخواهد بود. اگر شما هم می خواهید رایگان وب سایت خودتان را بسازید مقاله زیر را درباره آموزش وردپرس و اینکه وردپرس چیست را مطالعه کنید و هم چنین مزایا و معایب آن را بشناسید.

بسیاری از شرکتهای ارائهکننده هاست، قابلیت نصب آسان وردپرس با یک کلیک را در کنترل پنل هاستینگ در اختیار کاربران قرار میدهند. معمولا خود برنامه نویس ها تاکید زیادی بر این نوع از وب سایت دارند چرا که می توانند دخل و تصرف کامل در آن به وجود بیاورند و به زبان ساده ۰ تا ۱۰۰ آن در اختیار خودشان است. در واقع، کدنویسی عمل ترجمه زبان ماشین به زبان انسان است. این فرم ها به سادگی با اندورید و ویندوز سازگار هستند.

با استفاده از وردپرس، شما تقریباً بر همه جنبه های سایت خود کنترل دارید و می توانید به راحتی بروز رسانی سایت وردپرس را انجام دهید. افزونه المنتور یکی از بهترین و حرفه ای ترین افزونه های صفحه ساز وردپرس است که قابلیت های فراوانی دارد، در این دوره می خواهیم ساخت یک سایت فروشگاهی کاملا حرفه ای با تمام امکانات را تنها با استفاده از افزونه المنتور آموزش دهیم.