به این چالشها “کاتا” گفته میشود

همچنین سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس (جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای وردپرس اینجا کلیک نمایید)، دروپال، جوملا و … جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این که CodeIgniter چیست اینجا کلیک نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این که افزونه ووکامرس چیست، اینجا کلیک نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این که لاراول چیست، اینجا کلیک نمایید.

جهت آشنایی با بهترین افزونه های وردپرس اینجا کلیک نمایید. چون داشبوردی با ویژگیها، دکمهها، تمها یا پلاگین های کاربردی و خودکار ندارید. در واقع این سیستم مدیریت محتوا بسیار سریع، امن و همراه با امکانات فراوان است. آنچه که میتواند در انتخاب یک پلتفرم مناسب به شما کمک کند، آگاهی از کاربرد این سیستم های مدیریت محتوا و مشخص شدن نوع سایت شما است. تولید محتوا یونیک و استاندارد از موارد سئو داخل سایت است و اجرای درست تکنیکهای سئو مطابق با آخرین تغییرات الگوریتمهای جستجو، از دیگر فعالیتهای خارج سایت است.

دورههای آموزی این سایت شامل HTML و CSS، JavaScript، PHP، روبی، موبایل، طراحی و زبان انگلیسی، وردپرس، جاوا و موارد دیگر است. اگر نقشه راه توسعه دهندگان وب را دیده باشید، میدانید که زبانهای برنامه نویسی در دو دستهی سمت کاربر (طراحی) و سمت سرور (پردازش) تقسیم میشوند. توسعه دهندگان به دلیل منبع باز بودن آن، میتوانند از کاربران در سراسر جهان بیاموزند و این یکی از دلایل تعیین کننده ای است که امروزه PHP با هر برنامه توسعه دهنده وب سازگار میشود. این روش در بین توسعه دهندگان بسیار مورد پسند میباشد زیرا شما را قادر میسازد برنامههای وب بسیار مقیاس پذیر highly-scalable بسازید.

در این مقاله سعی داریم آموزش نصب php را به صورت ساده به شما آموزش دهیم! به علاوه، از این نظر نیز منحصر به فرد است که پس از نصب این چارچوب تقریباً هیچ فایلی ندارید. بیشتر سایتها و برنامههای CMS شما را وادار میکنند تا بعد از نصب سرویس سریعا افزونههای قابل پشتیبانیشان را دانلود کنید تا بتوانید از برنامه استفاده نمایید. به طور کلی، لاراول تمام عملکردهایی را که شما برای ساخت یک برنامه PHP مدرن نیاز دارید، بسته بندی میکند. Yii یکی دیگر از فریمورکهای قدرتمند و از بهترین چارچوبهای PHP است و یک رقیب شایسته است.

پرل زبان برنامهنویسی تفسیری و سطح بالا ، شیگرا و یک زبان سمت سرور قدرتمند است که در آزمایشگاه Jet Propulsion ناسا توسط لری وال در سال ۱۹۸۷ طراحی شد. شرکت طراحی سایت تهران نحوه ی استفاده از وبسایت و مدیریت پنل را آموزش می دهد و پس از اتمام طراحی سایت در تهران پشتیبانی آن را نیز به عهده می گیرد.

وردپرس همانطور که بایدهای زیادی را مقابل شما می گذارد تا از آن برای پروژه خود استفاده نمایید اما ضعف هایی نیز دارد که برخی اوقات باید از وردپرس استفاده نکرد که برخی از آن ها را می توان لیست کرد. CMS نه تنها تمام محتوای وب شما را در یک مکان ذخیره می کند ، بلکه از همکاری بین تیم ها نیز پشتیبانی می کند ، امکان به روز رسانی سریع و آسان را فراهم می کند و الگو ها و افزونه هایی را برای شخصی سازی وب سایت شما ارائه می دهد. به علاوه ، این چارچوب در مقایسه با سایر گزینههایی که تاکنون دیده ایم، دارای یک منحنی یادگیری بسیار شیب دار است.

با این حال، حتی اگر یک PHP کار حرفه ای باشید، کدگذاری تمام قطعات برای هر پروژه جدیدی که شروع میکنید، زمان زیادی را میبرد. مردم اغلب از پروژههای Laminas، که قبلاً تحت عنوان Zend بودند ، به عنوان یک چارچوب glue یاد میکنند، که راهی برای اشاره به ماهیت مبتنی بر glue است.