بیوگرافی الیزابت ماس بازیگر آمریکایی+ عکس ها – سایت تیتربرتر

دوران نوجوانی الیزابت ماس به تحصیل در زمینه رقص گذشت اگرچه در این دوران نقش هایی هم به او پیشنهاد شد و توانست در زمینه بازیگری نیز فعالیت کند. وی در ارتباط با جولان اشغالی بیان کرد: «برخی به من گفتند که این هدیه (جولان) ده میلیارد دلار ارزش دارد. رییسجمهوری اضافه کرد: در ادامه راه با مقاومت و ایستادگی ملت ایران، دیپلماسی خوب وزارت امور خارجه، همکاری سایر دستگاهها که امروز در کنار وزارت خارجه امروز در وین هستند و تلاشی که انجام میدهند، تحریمها برداشته شود و در منطقه روابط بهتری با همسایگان داشته باشیم. رییس جمهوری با اشاره به مذاکرات وین اظهار کرد: در زمینه تحریم کاری که مذاکره کنندگان ما در وین انجام دادند کار بزرگی بوده و طرف مقابل اگر به طور کامل به قانون، به تعهدات و به قطعنامه ۲۲۳۱ برگردد به نظر من زود تمام میشود. به گزارش فارس، به گفته منابع خبری، «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا در گفتوگوی تلفنی با «آندرس مانوئل لوپز اوبرادور» همتای مکزیکی خود در زمینه تجدید نظر در مورد سیاستهای مهاجرتی دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا به گفتگو پرداخت.

به گزارش رویترز، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در تماس تلفنی خود با «آندرس مانوئل لوپز» رئیس جمهور مکزیک به وی اعلام کرد که واشنگتن تصمیم دارد با افزایش ظرفیت اسکان مجدد آوارگان و همچنین فراهم کردن مسیرهای مهاجرت قانونی برای مهاجران، سیاستهای مهاجرتی ترامپ را به طور کامل تغییر دهد. ترامپ پس از باخت در انتخابات ریاستجمهوری سال ۲۰۲۰، ادعای تقلب گسترده در شمارش آرای پستی را مطرح کرد و همچنان با گذشت ماهها بر آن پافشاری میکند. نماینده مجلس دهم اظهار کرد: باید توجه داشته باشیم خزانه همیشه خالی است؛ در ده بیست سال گذشته همیشه به همین صورت بوده این خزانه یک صندوق است که ماهیانه واریز و منابع درآمدی دولت و برداشتها در این بستر انجام میشود و ما هیچوقت انباشت و رسوبی در خزانه دولت نداریم. البته اخیراً این ارتباطات تحت تأثیر کووید-۱۹ قرار گرفتهاند. بهادریجهرمی ادامه داد: البته طبق گزارشی که به من دادهاند، ظاهراً در این مورد هنوز فرصت استیناف خواهی را داریم و اقدامات اصلی ساختاری هم به همت وزارت ورزش و جوانان و همراهی وزارت اقتصاد و دارایی و سازمان خصوصیسازی و سازمان بورس انجام شده است.

رودی جولیانی، وکیل شخصی ترامپ اذعان کرد که یکی از دستیارانش با ارسال پیامی به مقامهای کمپین خواسته بود تا روزانه ۲۰ هزار دلار به جولیانی بابت کارهایش پس از انتخابات نوامبر پرداخت شود اما او تاکید کرد که آن زمان اطلاعی در این رابطه نداشته است. ساعت24-رودی جولیانی، وکیل شخصی ترامپ اذعان کرد که یکی از دستیارانش با ارسال پیامی به مقامهای کمپین خواسته بود تا روزانه ۲۰ هزار دلار به جولیانی بابت کارهایش پس از انتخابات نوامبر پرداخت شود اما او تاکید کرد که آن زمان اطلاعی در این رابطه نداشته است. آنها یک بار دیگر این کار را خواهند کرد. هرکدام از موارد اتهامی که او به خاطر آنها مجرم شناخته شد میتواند 20 سال حبس به عنوان مجازات برای او به همراه داشته باشد. علیرغم شرایط سخت پاندمی، سال گذشته تبادلات تجاری دو کشور روند مثبت ۶ درصدی را داشت». روحانی ادامه داد: اما آنها که سازمان یافته اند در این اغتشاشات آمدهاند که اعترافات آنها هم پخش خواهد شد، آنها بیش از دو سال برای این کار برنامه ریزی کرده بودند، سال گذشته در مقطعی میخواستند کاری انجام دهند که زمانش مناسب نبود و امسال می خواستند در مقطع دیگر انجام دهند که باز هم زمانش را مناسب ندیدند.

دونالد ترامپ در بخشی از مصاحبه مذکور گفته است: «انتخابات در این کشور -ایالات متحده آمریکا- از من دزدیده و گرفته شده است آن هم به خاطر یک عده آدم کودن و ضعیف که برای رئیسجمهور نجنگیدند». سید نظام الدین موسوی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در ادامه پیرامون زمان ارایه لیست وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم، گفت: از هفته قبل در مورد زمانهای مختلف ارسال لیست مذکور به صحن صحبت شد ولی زمانها اعلام شده گمانه زنی است و هنوز به صورت رسمی لیستی به مجلس نرسیده است. رئیسجمهور سابق آمریکا در پایان این بخش از اظهاراتش گفت: «اشتباه بزرگی بود. افرادی که صاحب این منصب میشوند میتوانند در مجلس علیای بریتانیا صاحب کرسی باشند. به گزارش روز دوشنبه ایرنا، السعیدی در روزنامه فرامنطقه ای رای الیوم ، نوشت : پس از تنش های موج دار میان ایران از یک سو و آمریکا و همپیمانانش از سوی دیگر هم اکنون از برقراری تلاش جهت انجام گفت وگو میان ایران از یک سو و کشورهای خلیج فارس از سوی دیگر سخن گفته می شود .