سایت کلاغ ها انجام تمام پروژه های طراحی سایت

راهاندازی و پیکربندی کامل CMS از پیش ساخته شده حدوداً 2 الی 3 هفته زمان لازم داررد تا بر روی هاست شما نصب شود. بعد از تهیه پیش نویس محتوا به راحتی میتوانید زمان انتشار را مشخص کرده، آن را به روزرسانی یا حذف نمایید. میتوانید از جعبه ابزار اپن سورس مثل Bootstrap CSS استفاده کنید که با داشتن دکمه ها، نوار ابزارها، فرمها، جداول و مؤلفههای از پیش طراحی شده دیگر نیازی به کدنویسی همه چیز ندارید. برای ساخت یک سایت ریسپانسیو به تعریف متاتگها، تغییر اندازه متن و تصاویر، اضافه کردن media queries و غیره نیاز دارید.

برای بهره برداری از انعطاف پذیری پلتفرم وردپرس باید به صرف وقت، تلاش و پول بپردازید. هر چقدر فرایند را سادهتر کنید به کنترل کمتری هم نیاز پیدا خواهید کرد. این کار به منابع سروری کمتری نیاز دارد؛ پس ساخت آن هم ارزانتر و سادهتر تمام میشود. پس شاید بخواهید بین وردپرس و کدنویسی، موردی را انتخاب کنید که بلاگ نویسی با آن سادهتر است.

خب محتوای وبسایت شما هر چه که باشد سیستم مدیریت محتوا به شما کمک میکند، که به سادگی آب خوردن و بدون داشتن دانش برنامهنویسی و نوشتن صدها خط کد مختلف، بتوانید آن را مدیریت کنید. شما با یادگیری وردپرس میتوانید درهای موفقیت بسیار زیادی را به روی خود باز کنید و شروع به کسب درآمد نجومی و انفجاری کنید. در سال 1384 افزونه ای فارسی با نام تاریخ شمسی منتشر شد و پروژه ای با نام وردپرس فارسی شروع به کار کرد که به صورت رایگان اقدام به فارسی سازی بسته ی وردپرس می کنند. ساختار مجنتو طوری است که برای کار با آن نیاز به آموزش و یادگیری دارید،حتی کار با محیط مدیریت آن کمی مشکل می باشد.

اما سیستم های مدیریت محتوای غیر رایگان این خصوصیت را ندارند و دسترسی به کدهای برنامه نویسی آنها فقط در انحصار شرکت تولید کننده است. بگذارید به زبان عامیانه در آموزش برنامه نویسی USSD برایتان صحبت کنیم. البته برای راه اندازی سایت و مدیریت آن با WordPress نیاز به آشنایی با زبان برنامه نویسی نیست. اگر هر دو را ندارید بهتر است با وردپرس به طراحی سایت بپردازید. انتخاب بین این دو گزینه به زمان، بودجه، مهارتهای فعلی کدنویسی و طراحی و تمایل به توسعه این مهارتها وابسته است. حتما باید هر دو را بلد باشیم برای قدم گذاشتن در این راه؟

در واقع شرکتهای طراحی وب، سالها تجربه خود در راه اندازی وب سایتهای مختلف را در قالب یک نرم افزار CMS به شما ارائه میدهند و شما میتوانید از امکانات آماده این نرم افزارها نهایت استفاده را ببرید. اگر شما هم جزو افرادی هستید که به صنعت طراحی سایت علاقمند هستید، اما تخصصی در برنامه نویسی ندارید یا به دنبال روش های ساده تری برای راه اندازی یک وبسایت می گردید، به شما پیشنهاد می کنیم یکی از انواع CMS های معرفی شده را انتخاب کنید.

به این معنی که اپراتور سایت یا نرم افزار CMS به راحتی میتواند هر تغییری را در اطلاعات یا تصاویر ارائه شده در صفحات سایت اعمال کند. از آنجا که هرکس در هر لحظه از شبانهروز با وارد کردن آدرس سایت میتواند به محتوای ارائه شده دسترسی پیدا کند. اگر دانشی دارید و میخواهید از طریق دنیای مجازی و اینترنت آن را با دیگران هم به اشتراک بگذارید میتوانید از وردپرس استفاده کنید. یکی از مزیتهای این سیستم، رایگان بودن آن است و کاربران میتوانند بدون پرداخت هیچ هزینهای از امکانات این پلتفرم استفاده کنند. فروشگاههای تجارت الکترونیک، سایتهای تجاری کوچک و سایر شرکتها با توجه به رشد پایگاه مشتری و برندشان میتوانند به سیستم مدیریت محتوای اپن سورس به خاطر سهولت در استفاده روی آورند.

در بازار کنونی سازمانهایی که جایگاه خود را در صفحه اول گوگل دارند بواسطه دسترسی ساده کاربران به آنها، از تماسهای زیادی برخوردار هستند. طبق ارزیابی Search Engine Journal سایتهای فهرست شده در صفحه اول از نتایج جستجوی گوگل، 91.5 درصد از سهم ترافیک مربوط به کلیدواژه یا عبارت جستجو شده را به خودشان اختصاص میدهند. برای دیده شدن سایت خودتان باید به بهترین رتبه ممکن در صفحه اول برسید. اما با توجه به آنلاین شدن فضای کسب و کار در سالهای اخیر و رو به گسترش بودن این فضا، لازم است که شما نیز با این دغدغه ها روبرو شوید تا از بازار عقب نمانید!

در ادامه نگاهی به هزینه طراحی و مدیریت سایت وردپرسی و کدنویسی شده میاندازیم. اما بهمرور بعد از این و با گسترش فناوریهای کدنویسی و زبانهای برنامه نویسی، سیستمهای مدیریت محتوای قدرتمندتری مثل جوملا و دروپال راهاندازی شدند. قیمت های ما زیاد نیست، نمونه کارهای طراحی سایت مارو ببینید و بعد برای هزینه طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

شما میتوانید طراحی حرفهای سایت وردپرسی خود را بر اساس آن چیزی که نیاز دارید به ما بسپارید. در واقع نحوه عملکرد این زبان به این صورت می باشد که، ابتدا با استفاده از آن متغیر رویداد(EVENT) برای قرارداد هوشمند تعریف می شود. چطور میتوان کد عظیمی که افراد زیادی در آن مشارکت دارند را مدیریت کرد؟ از آنجا که ثبت دامنه، هاستینگ، تمها و پلاگینها قیمتهای مقاومتی دارند، ولی هزینههای ساخت و مدیریت سایت وردپرس از چند صد تا چند هزار دلار متفاوت است. اگر نیازی به بروز رسانی یا تغییر مداوم سایت ندارید، بهتر است تا توسعه دهندهای را برای کدنویسی سایت استخدام کنید.

لازم به ذکر است بدانید ساخت سایت نیازمند متدهای جدید و روانشناسی مشتریان و مخاطبان است تا بتواند وب سایت شما را تبدیل به پربازدید ترین وب سایت نماید. اگر کاربری حرفهای با توان کدنویسی هستید؛ پس میتوانید کدهای مدنظرتان را به فایلها اضافه کنید تا به سبک متفاوتی از صفحات طبقه بندی شده، نمایش فهرست پستهای اخیر در نوار جانبی و توسعه کاربری سایت برسید. استخدام فریلنسر هم ارزان تر تمام میشود، ولی طیف قیمتی متفاوتی با توجه به ساعات کاری و مدت زمان تکمیل پروژه دارد.

هنگام انتخاب یک پلتفرم CMS، توجه کنید که برای افزایش قابلیت بیشتر میتوانید کدنویسی کنید یا خیر و یا چه تعداد افزونه در دسترس برای حرفهای تر کردن سایت در دسترس است. سهولت در استفاده ، قابلیت توسعه پذیری ، پلاگینهای بسیار متعدد و کاربردی در کنار امکان طراحی صفحات بسیار زیبا و چشمنواز سبب شده است تا استفاده از طراحی سایت با وردپرس به تعدد رخ دهد. انتخاب میان طراحی سایت با وردپرس یا کدنویسی به عوامل مختلفی مثل سرعت، سهولت کاربری، بودجه، زمان، الزامات سئو، بلاگ نویسی و غیره وابسته است.

هزینه طراحی سایت به مجموعه عواملی بستگی دارد که چهار مورد اصلی از آنها شامل زمان، بودجه، دانش فنی و مهارتهای طراحی هستند. حتماً تا به حال از خود پرسیدهاید که این وبسایتها چگونه به وجود میآیند و برای ایجاد یک وبسایت چه دانشی نیاز است. طبق ارزیابی WebFX استخدام توسعه دهنده برای طراحی سایت ریسپانسیو یک تا 10 صفحهای با استایل متوسط، بین هفت هزار تا ده هزار دلار هزینه دارد. در ایران این هزینه از 500 هزار تومان تا ده ها میلیون تومان میتواند متفاوت باشد. یک سیستم مدیریتمحتوا به شما اجازه میدهد تا انتخاب کنید که چه کسی دسترسی به سایت شما را داشته باشد.