طراحی سایت حرفه ای + فروشگاهی و شرکتی + پشتیبانی یکساله

برای استفاده از این سیستم ها از زبان های مختلفی استفاده میشود که PHP محبوب ترین و پرکاربردترین آن هاست. سیستم مدیریت محتوای جوملا هم یکی از محبوب ترین سایت ساز هاست که با اختلاف زیادی با وردپرس در رده دوم قرار میگیرد. که نیاز به امکانات خاص و تعداد کاربران زیادی دارند از پنل ها یا CMS های اختصاصی خود استفاده میکنند.

قابل ذکر است که این دانش پذیران میتوانند در صورت وجود هر گونه ابهام در مورد دوره و یا سر فصل های آن، با مشاوران این موسسه مشورت کرده و در صورت تمایل ، در دوره های مشابه نیز شرکت کرده و بر دانش و اطلاعات خود بیفزایند. مراحل عیب یابی آنقدر ادامه پیدا میکند تا دیگر پیغام خطا یا نقص در اجرای برنامه دیده نشود.

یک وب سایت خوب باعث میشود که از طریق فضای مجازی دیده شوید و مشتریهای جدید پیدا کنید. دیده شدن شما در بستر اینترنت برابر با افزایش درآمد و توسعه کسب و کارتان است. سیستم های مدیریت محتوای آماده فاکتور های سئو را در نظر میگیرند و در بروزرسانی های خود اعمال میکنند. شما در موتور جستجوی مرورگر خود هرچیزی سرچ کنید، حتما یکی از نتایج آن ویکی پدیا است. تفاوت این دو در CMS های آماده متفاوت است و ما نگاهی کلی به تفاوت ها انداخته ایم. گرچه ممکن است ایراداتی در آن ها وجود داشته باشد اما به صورت کلی از نظر سئو مناسب هستند.

علاوه بر جنبه های ظاهری، رعایت اصول بهینه سازی ( سئو ) در طراحی وب سایت ها دارای اهمیت بوده که هامان وب به آن توجه ویژه دارد. همچنین برخی از عناصر غیر ضروری در حالت موبایل حذف خواهد شد؛ مثلا تعدادی از وب سایت ها در حالت لپ تاپ یا تلویزیون شامل یک دکمه “برگشت به بالا” هستند که در حال موبایل به علت کمبود فضا این دکمه نمایش داده نخواهد شد. در مقابل سایتهای وردپرسی اغلب سرعت بارگذاری پایینتری دارند به این دلیل که کدهای غیرضروری که موجب سنگینشدن سایت میشوند، در آن وجود دارد. میگیرد. علاوه بر این، این زبان بیش از دیگر زبان ها کارایی داشته و جالب است که بدانید سایت هایی مانند یاهو و ویکی پدیا با استفاده از این زبان ساخته شده اند.

CMS حتی بدون داشتن مهارتهای فنی برای انتشار محتوا، ایجاد وبسایتها و ویرایش محتوا را با استفاده از یک داشبورد ساده اجازه میدهد. ، یک برنامه کاربردی است که برای مدیریت محتوای وب مورد استفاده قرار میگیرد، اجازه میدهد تا چندین مشارکت کننده برای ایجاد، ویرایش و انتشار محتوا عملیات انجام دهند. از مزایای طراحی سایت فروشگاهی این است گه صاحب فروشگاه و مشتریان میتوانند از طریق وب سایت با هم در ارتباط باشند. بسیاری از فنون هستند که در هیچ کلاسی به خوبی مطرح نمیشوند؛ اما در دل برنامههای پیادهسازی شده توسط برنامهنویسان حرفهای قابل درک هستند. دانلود طرح پيشنهادي(پروپوزال) استفاده از استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات در سازمان فایل لایه باز قابل ویرایش در Word بهمراه هدیه نقدی خرید10% حقوق فروش این طرح به..

زمانی که نیاز به حضور در فضای آنلاین را دارید اما فقط باید روی محتوا تمرکز کنید و نه فناوری استفاده شده در وب­ سایت. وردپرس 65 درصد از بازار CMSها را در اختیار دارد و شاپی فای با 6درصد در جایگاه دوم، جوملا با 3 درصد در جایگاه سوم است. این یعنی طراحی و توسعه سایتهای اینترنتی، یه بازار رو به رشد داره و طراحان خلاق سایت، میتونن کسب و کار خیلی خوبی داشته باشن. در این سایت بسته به آی پی که شما با ان وارد سایت شده باشید به شما وردپرس با زبان آن کشور را پیشنهاد می دهد .همان طور که در تصویر بالا می بینید وردپرس به زبان فارسی برای آی پی ایران پیشنهاد شده است .شما میتوانید بسته کامل وردپرس را رایگان دانلود کنید و شما با استفاده از این فایل ها قادر هستید سیستم وردپرس رو بطور کامل و بدون هیچ محدودیتی روی هاست خود نصب کنید .

یکی از مزایای سایت های وردپرسی یا CMS های آماده این است که در صورت بروز مشکلات و ارور ها میتوان با جستجوی ساده در وب فارسی و انگلیسی به محتوای مفیدی رسید تا در زمان کمی آن را بتوان رفع کرد در صورتی که برای CMSهای اختصاصی باید دانش کدنویسی را داشت تا برای رفع مشکلات چاره ای اندیشید. میزان بودجهای که برای طراحی سایت در نظر گرفتهاید، چقدر است؟