فیلم آموزش دوره دیجیتال مارکتینگ توسط 8 استاد برجسته

۳. پس از ثبت نام در صرافی بهتر است احراز هویت را نیز انجام دهید. برای فعالیت در هر کدام از این صرافیها کافی است وارد وبسایت صرافی شده در آن ثبت نام و احراز هویت را انجام دهید. در یک شرکت کوچک، یک یا چند نفر میتوانند تمامی وظایف مربوط به دیجیتال مارکتینگ را انجام دهند، اما در شرکتهای بزرگ هر حوزه از بازاریابی دیجیتال به یک فرد یا یک تیم مجزا سپرده میشود تا هر کدام به صورت تخصصی وظایف محوله را مدیریت کنند.

برای شناسایی ارزهای دیجیتال بزرگ و شناختهشده میتوانید به وبسایت بسیار مشهور کوین مارکت کپ (CoinmarketCap) مراجعه کنید و ارزهای دیجیتال لیست شده بر اساس بزرگی بازار رمزارز مورد نظر را مشاهده کنید. البته این ترتیب میتواند تغییر کند، قیمت لحظهای و تمام اطلاعات مورد نیاز را میتوانید در این وبسایت مشاهده کنید. به عنوان مثال در صرافی نوبیتکس همانطور که مشاهده میکنید مراحل یکی یکی برای شما مشخص شده است. چطور با تخفیف کارمزد در نوبیتکس ثبت نام کنیم؟

کد دعوت که در صرافیهای خارجی با عنوان کد ریفرال (Refferal Code) از آن یاد میشود، عبارتی است متشکل از تعدادی حرف و عدد انگلیسی که در صورتی که آن را در مرحلهی ثبتنام وارد کنید، معاملات شما با تخفیف انجام میشوند، به عبارت دیگری کارمزد شما با تخفیف محاسبه خواهد شد. درواقع همین سودهای نجومی بسیاری را به این بازار کشانده است، کسانی که تصور میکنند بدون دانش و فقط با انجام معاملات میتوان سودهای هنگفت کسب کرد. ارزهای دیجیتالی که حجم معاملات نسبتا بالایی داشته باشند و در رتبههای بالا قرار گرفته باشند.

سود ۱۰۰۰ درصد در بازار ارزهای دیجیتال حتی در مدت نسبتا کوتاه، غیرممکن نیست. اگر داراییهای زیادی دارید و قصد دارید سرمایه گذاری بلند مدت داشته باشید، کیف پول سخت افزاری بهترین انتخاب برای شما است، البته این کیف پولها قیمت نسبتا بالایی دارند. اگر قصد دارید به یک متخصص بازاریابی شبکههای اجتماعی تبدیل شوید، پیشنهاد میکنیم در مرحله بعد، کتاب «Social Media Marketing All-in-One For Dummies» را مطالعه کنید. شما برای داراییهای خود که ارز فیات هستند یک حساب در بانک دارید، کیف پول ارز دیجیتال درواقع مثل یک حساب بانکی عمل میکند و شما برای ارسال، دریافت و نگهداری ارزهای دیجیتالی که خریداری کردهاید به آن نیاز خواهید داشت.

از آنجایی که نگهداری کاغذ چندان ساده نیست، استفاده از این نوع کیف پول خیلی توصیه نمیشود. صرافی ارز دیجیتال به زبان خیلی ساده پلتفرمی است که به شما امکان خرید، فروش و تبدیل ارزها را میدهد. البته روش هایی مانند استفاده از VPN ها و یا VPS ها که می توانند IP شما را موقعیتی به غیر از کشور ایران نشان دهند، وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند تا در اکسچنج های خارجی به معامله بپردازید، البته ریسک انجام این کار خیلی بالاست زیرا اگر صرافی متوجه این موضوع بشود ممکن است پول و دارایی های شما را بلوکه کند که کم تری کسی هم تا کنون بعد از این اتفاق توانسته دوباره به پول و داراییش دسترسی مجدد پیدا کند.

نرم افزارهای معرفی شده در بخش عکس و فیلم برای پست های اینستاگرام می باشد که می توانید برای تولیدمحتوای استوری نیز از آن ها استفاده کنید. استوری اینستاگرام این فرصت را به شما می دهد تا بتوانید عکس های بیشتری را آپلود کنید بدون اینکه عکس های زیادی را در صفحه اصلی پیچ خود پست کرده باشید.

در عین حال، بازاریابان باهوش همواره به دنبال روشهای جدیدی هستند تا به صورت آنلاین به مشتریهای بالقوه دسترسی پیدا کنند. پیشینه آن به چه صورت است؟ امکانات متنوع تبلیغاتی: یکی دیگر از مزیت ها در آموزش دیجیتال مارکتینگ این است که امکانات تبلیغاتی ابزارهای دیجیتال بسیار زیاد است و برای هر دسته از مخاطبان میتوان پیام را به صورت اثرگذار ارائه نمود. البته در اینجا بحثی داریم که برخی رستوران ها و کسب و کارهای مشابه مخاطبان خاصی دارند. یکی از مهارت های مهم مشاور بازاریابی اینستاگرام این است که در انواع تکنیک های تولید محتوا کاملاً مسلط باشد و بتواند از طیف وسیعی از تکنیک ها در تقویم محتوای خود استفاده کند.

سرعت بالا از آن جهت مهم است که در صورتی که اینترنت شما سرعت مناسبی نداشته باشد، انتقال اطلاعات (درخواست خرید و فروش) در زمان مناسب و قیمت تعیین شده انجام نمیپذیرد. هدف از SEO بالا بردن ترافیک ارگانیک سایت است. بهترین راه برای آنکه درگیر کلاهبرداران نشوید این است که اطلاعات خود را بالا ببرید، از منابع معتبر برای دسترسی به پلتفرم و ابزار مورد نیاز خود استفاده کنید و اطلاعات خود را در اختیار شخص یا سازمانی دیگر قرار ندهید.

این کیف پولها یک ابزار سخت افزاری هستند که به فلش مموریهای رایج نیز شباهت دارند. در ابتدا باید بدانید که شما برای فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال و خرید و فروش ارزهای خود حتما باید به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشید. شما برای فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال بهتر است در بهترین زمان، معاملاتی بر روی ارزهای دیجیتال شناخته شده داشته باشید.