محتوای برنددار در اینستاگرام (Branded Content) چیست؟

همان تفاوتی که بین «استراتژی بازاریابی» و «تاکتیک بازاریابی» ذکر شد، درمورد بازاریابی دیجیتال هم صدق میکند. همانطور که در بالا گفته شد، فعالیت هایی که به موجب ارتقا و تبلیغ کسب و کار ها در فضای اینترنت انجام می شود را دیجیتال مارکتینگ می گویند. بنابراین اگر میتوانید از پس هزینههای طراحی وبسایت و سئو بربیایید، حتما این کار را انجام دهید و فروش بیشتری را تجربه کنید. دنیای دیجیتال مارکتینگ نیاز به ایدههای غیرممکن دارد تا همواره در حال حرکت باشد و با انجام غیرممکنها محبوبیت بیشتری برای شما به ارمغان بیاورد.

از طرفی از روشهای مختلفی میتوان برای بالا بردن رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجو استفاده کرد و با تبلیغات کلیکی و بهبود سئوی سایت، فروش بیشتری را تجربه کرد. توکن شیبا اینو در کمتر از یک ماه و پس از لیست شدن در صرافی کوین بیس، از نظر حجم معاملات در این صرافی در رتبه اول قرار گرفته است. تصمیم گیری سریع و به موقع در دیجیتال مارکتینگ خیلی اهمیت دارد. ما در آریامدتور از خدمات تبلیغ گوگل و اینستاگرام وی دیجیتال مارکتینگ استفاده کردیم. در نتیجه تمام تلاش و کوشش خود را میکند تا سایت شما بتواند در صفحه اول گوگل قرار بگیرد.

شفافیت: اطمینان حاصل کنید که از ابزارهای محتوای برنددار مانند تگهای مشارکت پرداخت شده استفاده کرده و شرایط خدمات اینستاگرام را دنبال کنید. اما فراموش نکنید که در حال حاضر اینستاگرام مهمترین شبکه اجتماعی در ایران است و حضور درست و اصولی در این فضا به بیزنس شما کمک شایانی میکند. برای اینکه بدانید استراتژی بازاریابی شما کار میکند، باید دریابید که چه تعداد مشتری جذب میکند و در نهایت چه میزان درآمد دارد. برای این منظور باید به فکر تهیه تصاویر یا ویدیوهای باکیفیتی برای محصولات خود باشید و مدام در زمانبندیهای مشخص به روز رسانی را انجام دهید.

یکی از مهمترین فاکتورهای بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ این است که تیمی به روز و ریسکپذیر داشته باشد، با ترندها همراه باشد و هیچ کاری را با بدون تحلیل و محاسبه درست انجام ندهد. بزرگترین اشتباهی که میتوان به عنوان یک دیجیتال مارکتر انجام داد این است که به طور مشخص با اهداف مالی به مخاطب نزدیک شویم. برای این که این محتوا بتواند هم توجه مخاطب و هم موتورهای جست و جو را به خود جلب کند، باید دارای ویژگی هایی باشد که در دوره های آموزشی به شما اموزش داده می شود.

به طور مثال ممکن است به کمک لینک موجود در پروفایل شبکههای اجتماعی خود، لینک یک کالا را برای فروش قرار دهید. ارائه ایدههای جدید به شما کمک می کند تا در صدر باشید. دهها فاکتور مختلف برای رتبهبندی سایتها دارد و شرکتهایی که خدمات سئو ارائه میدهند، وظیفه دارند بهترین راهکارها را برای رسیدن شما به نتایج اول موتورهای جستجو ارائه دهند.

یک آژانس دیجیتال مارکتینگ هر چقدر هم خوب کار کند ولی جرئت همراهی با ترندهای روز را نداشته باشد، از خیلی جهات عقب میماند. در اختیار گرفتن مجموعه ای از اطلاعات تحلیلی به صورت دقیق و تخصصی یکی دیگر از مواردی است که می تواند دیجیتال مارکتینگ و اهمیت استفاده از آن را به خوبی تشریح کند. اما اگر یک شرکت هزینه بسیار پایینی برای خدمات خود اعلام کند، نشاندهنده غیرحرفهای بودن کار آن شرکت است. نکته بسیار مهمی که باید بگویم این است که، دیجیتال مارکتینگ مخصوصا بخش آنلاین و بازاریابی اینترنتی هزینه بازاریابی شما را به شکل چشم گیری کاهش میدهد و نرخ بازگشت سرمایه یا همان ROI را بهبود میبخشد.

طبق گفتههای شرکت میلو، این نوع وام مسکن نرخ بهره پایینی دارد و مدت بازپرداخت آن ۳۰ سال است. بر مبنای گزارشها، برآورد میگردد که بودجه تبلیغات نمایشی نیز در طول این سالها روندی صعودی را طی کرده و با نرخ رشد مرکب سالانه 15.5 درصدی تا سال 2026 به رقم 521 میلیارد و 500 میلیون دلار برسد. در دوره های آموزش دیجیتال مارکتینگ این مهارت آموزش داده میشود که تبلیغکنندگان این تبلیغات پولی را ایجاد کنند و برای موقعیتهایی در پلتفرم اجتماعی انتخابی خود یا SERP برای موتور جستجوی انتخابی خود با دیگران رقابت کنند. اما در دیجیتال مارکتینگ و برندسازی در اینستاگرام می توانید بفهمید چند نفر روی لینک مورد نظر شما کلیک کرده اند .

با تبدیل کسب و کارهای سنتی به مدرن، انواع و اقسام خدمات دیجیتال مارکتینگ مورد استفاده قرار میگیرد. اولین گام برای تبدیل شدن به یک آژانس دیجیتال مارکتینگ خوب، داشتن فناوری مورد نیاز و افراد مناسب برای استفاده از آن فناوری است. هوش مصنوعی گوگل بیشتر از آن چیزی که فکر کنید باهوش است و روزانه بیش از ۳.۵ میلیارد جستجو را ساماندهی میکند، کاربران را به پاسخ سوالهایشان میرساند و راهحلهایی ارائه میدهد. خرید از درگاه اینترنتی سایت برای کاربران ایرانی و صاحبین کسب و کار خیلی راحتتر از فرستادن اسکرین شات پرداخت هزینه برای ادمین و چک کردن تعداد زیادی دایرکت توسط ادمینها است.

تمامی این روش ها را امتحان کنید و روند خود را تکرار کنید تا بدانید کدام کانال – پولی یا رایگان – بهترین عملکرد را برای برند شما دارد. SEO روی بهینهسازی سایت برای موتورهای جستجو تمرکز میکند تا محتوای سایت را به نتایج اول گوگل برساند. مثلا یکی از روشهای بازاریابی موتور جستجو، گوگل ادز است.