مشاوره دیجیتال مارکتینگ و آموزش مهارت های بازاریابی دیجیتال

نتایج کاملاً رضایت بخش بود، نرخ اشتراک روزانه دو برابر شده بود. حجم تراکنشها (بر حسب دلار) بر روی RippleNet نسبت به سال گذشته بیش از دو برابر شده است و تراکنشهای ODL نسبت به سه ماهه ۱۳۰ درصد افزایش یافته است. این اقیانوس بیکران زیرمجموعههای زیادی دارد که به صورت جزیرههای متصل به هم قرار دارند و هر جایی که لازم باشد میتوانید از یک یا چند سرویس و ابزار مختلف استفاده کنید.

تاثیری که بیت کوین میتواند به عنوان قدرتمندترین عنصر حال حاضر دنیای ارزهای دیجیتال بر آینده بازار داشته باشد، بیش از هر ارز دیجیتال دیگر است. نتیجه افزایش ۱۰۰ دنبال کننده صفحه کسب و کار از Google Plus، بالا رفتن ۱۵ درصدی در رتبه بندی است. Neil Patel ادعا می کند ممکن است ارتباطی بین اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و رتبه بندی وجود داشته باشد. این همه گیر شدن استفاده از اینترنت باعث شد تا در فرایند خرید مردم تغییراتی به وجود بیاید و آنها تمایل بیشتری برای انجام خرید اینترنتی از خود نشان دهند.

با شدت گرفتن تب دیجیتال مارکتینگ درکلیه کسب و کارها وظیفه خود دانستیم تا تجربه هایی که طی سه سال اختصاصا در این شاخه کسب شده ایم، با شما به اشتراک بگذاریم.در این کارگاه سه ساعته این باورغلط که دیجیتال مارکتینگ همان سوشیال مارکتینگ است برای شما اصلاح میگردد و به شما خواهیم گفت چگونه در شبکه های اجتماعی حضوری موثر داشته باشید، یاد میگیرید چطور برای کسب و کار خود استراتژی دیجیتال مارکتینگ تدوین کنید و از همه مهمتر برای طراحی یک کمپین موثر و خلاقانه آماده می شوید و تحلیل و بازنگری کمپین را آموزش میبینید .هم چنین انواع محتوا رو شناخته و یادمیگیرید برای هرشبکه ای چه تیپ محتوایی تولید کنید .

یکی از مسائلی که امروزه از جانب طراحی تجربه کاربری به آن توجه میشود ابزار چت آنلاین است. پس اولین کار شما نوشتن یک برنامه و اجرای دقیق برای رسیدن به افزایش فروش بیشتر می باشد در این راستا فروش گستر با بررسی و آنالیز کسب و کار شما و مشاوره در شناخت بهترین و موثرترین روش های بازاریابی آنلاین در راستای برندتان شما را یاری خواهد کرد. از این به بعد نوشتن مطلب در LinkedIn Pulse باید بخشی از برنامه بازاریابی شما باشد. اگر شما برای هدف قرار دادن مخاطبان خود تقسیم بندی نداشته باشید، نمی توانید در مورد موضوعات مربوط به آن ها مطلب بنویسید.

فیس بوک باعث افزایش ۶.۹ درصدی رتبه بندی با استفاده از ۷۰ اشتراک گذاری و ۵۰ لایک می شود و نهایتاً ۵۰ توییت باعث رشد ۲.۸۸ درصد خواهد شد. دلیل استقبال نکردن مردم از بیتکوین چیست؟ او یک خبرنگار و بنیان گذار پروازهای ارزان Scott است و با استفاده از بلیط های ارزان قیمت هواپیما در کمتر از ۲ سال توانسته است جزو کسب و کارهای ۱ میلیون دلاری قرار گیرد. بنابراین در صورتی که ارزهای دیجیتال به آن مرحله از همهگیری دست یابند که خود را به عنوان رقیبی جدی برای ارزهای ملی مطرح کنند، کمبود مالیات را به همراه خواهد داشت که متعاقبا میتواند مشکلات اقتصادی زیادی را برای کشورها ایجاد نماید.

استفاده از سئو، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی، اینفلوئنسر مارکتینگ و … یعنی تاکتیکهای منحصر به دیجیتال مارکتینگ که شامل سئو سایت، تبلیغات کلیکی، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی شبکههای اجتماعی، بازاریابی محتوایی، کمپین های تبلیغاتی و… هدف آنها دریافت ۴۰.۰۰۰ بازدید کننده منحصر به فرد در طول ۱ ماه بود.

تغییراتی که در فرایند ثبت نام ایجاد کردند شامل: ساده سازی فرایند اشتراک تنها با استفاده از وارد کردن یک ایمیل آدرس و با انتخاب Opt-in دریافت ایمیل را متوقف کنند. شرکت خبرگذاری Quartz تحقیقی با هدف کاهش میزان اصطکاک در ثبت نام ایمیل انجام داده است. اقداماتی که پیش از خرید ارز دیجیتال باید انجام دهید! علاوه بر این، اگر هدف شما فروش باشد، میتوانید روی تبلیغات کلیکی و پولی تمرکز کنید و گوگل ادورز را در برنامه و استراتژی بازاریابی خود قرار دهید.

برنامه ریزی ایده آل برای بازاریابی به این صورت است که هیچ اصطکاکی وجود نداشته باشد، اما از آنجایی که این امر کاملاً غیر ممکن است، بهترین راه کاهش اصطکاک به کمترین حالت خود است. بازاریابی پیامکی هم در دورهای مؤثر بوده اما در حال حاضر نوعی مزاحمت محسوب شده و اثر منفی روی ذهن مخاطب میگذارد. حذف واسطه به تعادل قیمتها و افزایش کیفیت محصولات در دست مشتری نهایی، کمک بسزایی میکند.