۱۰ تا از پرهزینهترین پروژه های جهان!

به گزارش مشرق، حجتالاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی روز یکشنبه (۱۷ بهمن ماه) در سالن همایشهای بینالمللی صدا و سیما در آیین آغاز عملیات اجرایی ۴۸ پروژه بزرگ صنعتی کشور که در ۱۳ استان و ۲۷ شهرستان اجرا خواهند شد، حضور یافت. چندین طرح بزرگ صنعت گردشگری کشور با سرمایه گذاری و تامین مالی بالغ بر ۱۰۰ هزار میلیارد ریالی بانک گردشگری و مجموعههای مرتبط، به بهره برداری رسیده و یا در حال ساخت و تکمیل است.

آرشیتکت، مدیر پروژه، برنامهریزی منطقهای، استراتژیست و مدیرعامل چندین شرکت در زمینههای مختلف صنعتی نمونههایی از فعالیت های حرفهای ایشون است.

وی از نظر فعالیت های حرفهای در زمینه مدیریت پروژه بسیار فعال بوده است.

به گزارش «تابناک» دکتر وحید قاسمیعهد، عضو هیاتعلمی دانشگاه و وکیل پایهیک دادگستری با بیان اینکه در قانون برنامه ششم توسعه، به اجرای ثبت، توجه خاصی شده است، گفت: در ماده ۱۱۳ قانون مزبور و بند «ب» آن مقرر شده است که «بهمنظور افزایش دقت و سرعت در ارائه خدمات قضایی، تحقق عدالت قضایی و احیای حقوق عامه، ارتقای کیفیت و کاهش اطاله دادرسی، ایجاد فرصت برابر برای دسترسی آحاد مردم به خدمات قضایی، کاهش ورودی پروندهها و پیشگیری از وقوع جرم و دعاوی، اصلاح مجرمان و کاهش جمعیت کیفری، مفاد اسناد رسمی لازمالاجرا از طریق ادارات اجرای مفاد اسناد رسمی لازمالاجرای سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اجرا میشوند.

وی افزود: در خصوص اعتراض به شیوه اجرا نیز به نظر میرسد عملیات اجرایی ادامه مییابد اما اعتراض به نظریه رییس ثبت تا صدور رأی هیأت نظارت وفق ماده 143 آییننامه اجرای مفاد اسناد رسمی لازمالاجرا و طرز رسیدگی به شکایت از عملیات اجرایی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، موجب توقف عملیات مزایده میشود.

اعطای تسهیلات به موجب قراردادهای متمم به طرحهای نیمهتمام احداث مسکن که در سامانه ثبت و به تایید وزارت رسیده است (به استثنای طرحهای نیمه تمام مسکن مهر)، متناسب با پیشرفت فیزیکی طرح و منابع مورد نیاز بابت اتمام طرحهای مزبور تا سقفهای مقرر در این دستورالعمل و با نرخ سود مصوب شورای پول و اعتبار از سوی بانک عامل بلامانع است. چنانچه شخص ثالث نسبت به توقیف مالی که به موجب حکم دادگاه، برای آن اجراییه صادر شده اظهار حق نماید چنانچه ادله وی برای این حق، سند رسمی بوده و تاریخ تنظیم سند، قبل از تاریخ توقیف باشد، میتواند دستور توقف عملیاتی را خواستار شود.

۲۴ شهريور ۱۳۹۷ – ۱۱:۳۰ استانها آذربایجان غربی نظرات به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، چه بخواهیم و چه نخواهیم فاصله 800 تا 1400 کیلومتری شهرهای مختلف آذربایجان غربی از تهران بهعنوان مرکز کشور یک نگاه غلطی را در طول دهها سال پدید آورده که حاصل آن نگاه شهرستانی داشتن به این منطقه و در نتیجه بیبهرهبودن آن از سرمایه گذاریهای دولتی بوده است. این مسئله در شرایطی مطرح میشود که هم اکنون امکان ثبت نام در 400 شهر برای مردم مهیا نشده و بخش عمدهای شهرهای مجاز نیز فاصله طولانی با شهر محل زندگی مردم دارد.

به گزارش ایرنا، محسن هاشمی روز سه شنبه در همایش توسعه محلات افزود: تهران نسبت شهرهای بزرگ دنیا قدمت چندانی ندارد و در میان ۲ شهر ری و شمیران تشکیل شده که ری هفت هزار سال و شمیران سه هزارسال قدمت دارد اما تهران مانند قاهره یا رم با قدمت شکل نگرفته و توسط حکومت قاجار بعنوان پایتخت تعیین شد و تنها حدود ۲۳۰ سال از پایتخت شدن میگذرد. به طور ساده تر بخواهیم اسکرام را معرفی کنیم یک نوع چارچوب مدیریتی برای تیم های نرم افزاری است که بتوانند با استفاده از آن پروژه های بزرگ را به بهترین شکل پیاده سازی کنند.

حالا، یکبار تایپ میکنم cls و اینتر را میزنم تا مراحلِ قبلی را فعلاً کنار بگذارم و با تمرکزِ بهتری بتوانیم ادامه بدهیم. خوب میدانید که در command prompt برایِ برگشتن به عقب باید تایپ کنیم cd.. خبرگزاری آریا – مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت:با هماهنگی هایی که انجام شده هیچ پروژه بزرگی اجازه باز کردن بودجه بدون انجام پروژه های زیست محیطی در حوزه های شهری ندارد.قدس آنلاین:وی ادامه داد: معمولا زمانی که یک پروژه وزن محیط زیستی اش کمتر باشد و فقط صرفا از نظر اقتصادی مثلا مورد نظر باشد معیاری وجود دارد که در اصل 50 قانون اساسی هم آمده که «هر اقدامی که باعث تخریب و الودگی محیط زیست شود باید از آن جلوگیری شود» در همین زمینه امسال با نگاه خوبی که شورای اسلامی شهر مشهد به قضیه محیط زیست داشت گام بسیار موثری دراین خصوص برداشته شد.

در دسامبر 2017، کلیسای ارتدکس یونانی سنت نیکلاس یونس در این محل – که توسط کالاتراوا برای جایگزینی معماری قرن نوزدهم طراحی شده بود- نیز به دلیل صورتحساب های پرداخت نشده متوقف شده است. در این حالت، دستور توقف عملیات اجرایی، به معنای متوقف کردن موقت اجرای حکم دادگاه یا اداره ثبت است.

بنابراین، عملیات اجرایی تا مشخص شدن ورثه و یا تعیین قیم و مدیر اموال برای شخص محجور متوقف میگردد. بنابراین، پیشنهاد میگردد در این زمینه حتماً از مشاوره حقوقی تلفنی و یا حضوری استفاده نمایید. فاقد مسکن هستند و تاکنون از هیچکدام از تسهیلات مسکن دولتی استفاده نکردهاند. صوری بوده و چک متعلق به موکل جهت تضمین تصفیه وام صادر شده و نه تضمین قرارداد و از آنجائی که موکل نیز اقدام به تصفیه وام نموده و دیگر قرارداد مذکور فاقد اعتبار می باشد، اما شرکت از عودت چک به موکل امتناع می نماید، رسیدگی و صدور حکم شایسته مبنی بر ابطال قرارداد، ابطال اجرائیه و ابطال چک مورد استدعاست.

بعد از به تایید رسیدن طرح پیشنهادی مسکن برای خانه اولی ها و ایجاد طرح قانون جهش تولید مسکن، دولت موظف شد که نیاز مسکن برای افراد کم درآمد و فاقد خانه را در شهر ها و روستاها تامین کند تا این افراد هم بتوانند با شرکت در این طرح خانه دار شوند. و میروم که زنجیره فولدری و سلسله مراتبِ مدِ نظر خود را به سادگی با ساخت فولدرهایی در اینجا ایجاد کنم.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به افزایش درخواست های سرمایه گذاری در استان گفت: نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برای شتاب بخشی به روند توسعه از طریق رونق تولید و ایجاد اشتغال باید در بحث جذب سرمایه گذار اهتمام جدی داشته باشند. سند آمایش سرزمین سندی است که نظام توزیع جمعیت، اشتغال و فعالیت را برای آینده پیشبینی میکند و میتواند در نیازسنجیها کمک موثری باشد. این شهر پس از پایان احداث، حداقل 100 کارخانه صنعتی، یک کارخانه آب شیرین کن به متراژ 800 هزار متر مکعب، کیلومترها جاده و بزرگراه و یک پالایشگاه نفت با ظرفیت تولید حداقل 350 هزار بشکه نفت در روز را پشتیبانی می کند.

با توجه به اینکه طول دوره ساخت حداقل ۲ تا ۳ سال به طول میانجامد و متقاضی باید پس از تکمیل واحد مسکونی و تحویل واحد شروع به پرداخت اقساط کند عملا رقم اقساط محاسبه در فوق از دو تا سه سال آینده آغاز خواهد شد. در ادامه لازم است یک تصویر پس زمینه مناسب به پروژه اضافه کنید.

بنابراین، با پیگیری نهضت ملی مسکن می توانید از وضعیت درخواست خود مطلع شده و در صورت نیاز اقدامات لازم را در زمان مناسب انجام دهید. دادگاه بدوا خارج از نوبت دراین مورد رسیدگی نموده، قرار رد و یا قبول دادخواست را صادر می نماید. برخی مواقع هم ممکن است به دلایل مختلف، شرایط فردی که در این طرح ثبت نام کرده است، رد شود. اگر فردی که از اجرا متضرر شده است، سند اجرا را خلاف قانون بداند یا ادعای جعلیت نسبت به سند مطرح کند و قرار مجرمیت نیز برای متهم به جعل صادر شود، عملیات اجرای حکم توقیف میشود.

طبق ماده ۴۴ قانون اجرای احکام مدنی، اگر مال، در تصرف فردی غیر از محکومعلیه باشد، هرچند این امر مانع اقدامات اجرایی نیست، اگر متصرف مدعی حقی اعم از عین یا منافع آن باشد و دلیل ارائه کند، در این حالت مامور اجرا یک هفته به او مهلت خواهد داد تا به دادگاه صلاحیتدار مراجعه کرده و اگر ظرف پانزده روز از تاریخ مهلت ارائهشده، قراری دایر بر تاخیر اجرای حکم به قسمت اجرا ندهد، عملیات اجرایی ادامه خواهد یافت.

مطابق ماده 44 قانون اجرای احکام مدنی: اگرعین محکوم به در تصرف کسی غیر از محکوم علیه باشد، این امر مانع اقدامات اجرایی نیست مگر این که متصرف مدعی حقی اعم از عین یا منافع آن بوده و دلیلی هم ارائه نماید. در حالتی که حکم ابلاغ واقعی نشده باشد و محکومعلیه از مفاد رای بیاطلاع باشد، قادر است دادخواست واخواهی به دادگاه صادرکننده حکم غیابی تقدیم کند. فرض کنیم چکی علیه صادرکننده در حال اجراست و صاحب حساب مدعی است که امضا او جعل شده است یا اینکه بانک برای مطالبه طلب خود بهواسطه اجراییه صادره از دفترخانه، قصد دارد مال توقیفشده را بفروشد و متعهد سند (وامگیرنده) مدعی است که بانک در محاسبه سود و خسارت، محاسبه خطایی انجام داده است.

اعضای تیم نرم افزار انجام دادن پروژه را برعهده دارند.